Автошкола на Солом’янці (Шулявка) на Караваєвих дачах – Гетьмана 27

B, C, CE, D
Категорія B (2,5 місяці) 14000грн + 80л.
Категорія BC (3 місяці) 23500грн + 190л.
З категорії B на С або С1 (2,5 місяці) 14000грн + 150л.
Категорія С (3 місяці) 16000грн + 150л.
Категорія СЕ (5 тижнів) 12000грн + 80л.
Категорія D (3 місяця) 12000грн + 80л.
Докатка 20 годинна категорія B 7500грн + 40л.
Докатка 20 годинна категорія С 10000грн + 100л.

ПРО ШКОЛУ

Автошкола на Солом’янці: наша історія і переваги

Вирішили отримати автомобільні права?

Перший крок на шляху до цього документа – вибір автошколи. Це важливе питання: від якості навчання безпосередньо залежить те, здасте ви іспит в МРЕВ, і як будете їздити в перші місяці після отримання прав.
Якщо ви живете на Солом’янці, і хочете знайти школу зі зручним розташуванням – ласкаво просимо.
Історія автошколи ТСОУ на Солом’янці

Напевно, наша автошкола є найстарішою в Києві: вона відкрилася 19 квітня 1949 року. Тоді це був автомотоклуб. У 1977 його реорганізували в автошколу ТСОУ, а в 1991 – в автошколу ТСО України.
Наш заклад має всі необхідні ліцензії для підготовки і перепідготовки водіїв різних категорій. За більш ніж півстоліття існування ми відточили викладацьку базу. Сьогодні кожен наш випускник впевнено почуває себе за кермом вже після закінчення школи (тоді як у багатьох інших автошколах після завершення навчання навіть не всі студенти вміють нормально рушати з місця на “механіці”).

Довгі роки ми впевнено входимо в трійку найкращих автошкіл Києва.

Як навчають водіїв в нашій автошколі в Солом’янському районі?

Автошкола на Солом’янці готує водіїв для керування легковими, вантажними авто і автобусами. Тут ви можете «відкрити» такі категорії:

 • B;
 • C;
 • CE;
 • D.

Для навчання по кожній категорії у нас є сучасні автомобілі декількох моделей – щоб студенти могли вибирати вподобаний варіант.

Викладання теоретичної частини ведеться в класах з комп’ютерами. Вони використовуються для віртуального водіння (в симуляторі), і для проходження тестів. В ході навчання теорії студенти освоюють як правила дорожнього руху, так і отримують знання з контраварійної їзди, діях в різних дорожніх ситуаціях, надання першої допомоги.

Записатись

Для відпрацювання практичних елементів водіння (зрушення з місця, рух заднім ходом, задня і паралельна паркування, входження в повороти різного радіусу) і для напрацювання вміння «відчувати» габарити автомобіля у автошколи на Солом’янці є своя площадка.

Після навчання найпростішим елементам їзди студент разом з викладачем починає практику в реальних умовах: виїжджає в місто. Маршрут залежить від уміння учня: деякі швидко освоюють водіння, і потребують лише в тренуванні. У деяких – виникають складності, і тоді інструктор підбирає індивідуальну програму практики.

Чому серед всіх автошкіл Шулявки варто йти саме до нас: наші плюси

Розповімо про наші переваги:

 • своя площадка для тренування новачків і для практики базових прийомів водіння;
 • облаштовані класи з комп’ютерами, на яких набагато легше розуміти викладається матеріал;
 • індивідуальний підхід до кожного зі студентів при практичній підготовці – в залежності від його умінь і допускаються помилок;
 • серед викладачів теорії і практики – кращі інструктори, які мають величезний досвід водіння і навчання;
 • в програму включені основи контраварійного водіння – важлива перевага, оскільки на київських вулицях рух дуже жваве, і водій повинен вміти помічати і моментально реагувати на небезпечні ситуації;
 • в ході теоретичного навчання розбираються різні дорожні ситуації, і наводиться пояснення щодо їх правильного вирішення.

В результаті за короткий термін ви отримуєте великий обсяг знань і корисною практики, яка дозволить самостійно їздити по місту відразу після отримання прав.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

 • Ольга
  Ольга

  Велика подяка всьому колективу Київської автомобільної автошколи. За порадами знайомих та відгуками на сайті обрала саме цю школу і ні разу не пожалкувала. Коли прийшла на перше заняття, була приємно здивована подачею інформації. Теоретичні заняття завдяки викладачу проходили цікаво, змістовно, теми уроків засвоювалися швидко. Матеріал подається в форматі наочних ситуацій, з різних ракурсів і положення щодо дороги.
  Також відчувається великий професіоналізм викладачів практичного навчання, безмежне терпіння, повага до учнів. Практичні заняття проходили спокійно і невимушено. Жодного разу я не відчула страху перед дорогою. І навіть у складних ситуаціях, коли була думка кинути все, мій викладач знаходив потрібні слова, щоби я знову відчула себе впевнено і продовжила навчання. Підводячи підсумки можу сказати, якщо ви бажаєте стати впевненим і хорошим водієм обирайте Київську Автошколу як одну з самих сильних автошкіл.
  Велике вам спасибі! Успіхів вам!

 • Олеся
  Олеся

  На протязі останніх років, мала бажання та необхідність, пов’язати своє життя
  з керуванням автомобілем. Необхідність була викликана втратою чоловіка в зоні АТО, та вирішенням життєвих проблем самостійно. Записавшись в автошколу зіткнулася з не таким підходом до навчання, який я собі уявляла. До навчання з теорії, у мене не було жодних питань, але з практикою було все набагато гірше. І страх, і сльози, і поганий настрій. Все це я пов’язувала, не з таким, як було в моїй уяві, навчання водінню. Звернулася до адміністрації автошколи з проханням переводу до іншого інструктора. На протязі годинних перемов, мене умовили не робити поспішних рішень, так як, у мене мала кількість занять і ще рано говорити про результат. Прислухалась. На сьогоднішній день, дуже рада, що адміністрація автошколи переконала мене не поспішати і вже після 10-12 заняття я зрозуміла, що підхід до навчання вірний. Зараз стою на порозі випуску. Не кажу що все вмію, але страх пройшов, всі елементи відпрацьовую успішно. На мій погляд, виходить непогано. На порозі іспити!
  Вдячна за відношення колективу, до мого випадку. Своїх дітей обов’язково відправлю на навчання в цю автошколу.

 • Валентин
  Валентин

  Київська автомобільна школа мені дуже сподобалась із самої подачі документів: усе було просто і зрозуміло. Згодом, своєї думки, я на щастя не змінив. Керівництво, викладацький склад, інструктори – усі співробітники автошколи, знаходили індивідуальний підхід, до кожного учня, починаючи від організаторських питань і закінчуючи самим навчальним процесом. Школа має цілком достойний автопарк, а також аудиторне інформаційне обладнання. Окремо хотів би підкреслити, професіоналізм викладу матеріалу викладачів теорії та практики, це не просто подача «сухої теорії», а детально і цікаво пояснюють багато складних моментів які очікують нас на дорозі.
  Ну і найголовнішим звичайно, є те, що за пару місяців навчання, я вже впевнено відчуваю себе на дорозі, розумію правила дорожнього руху без проблем, а також «мову» дорожніх знаків. Раджу всім Київську автошколу!

 • Martos
  Martos

  Теорія – супер! За практичне водіння не платіть інструкторам наперед і вимагайте щоб вчили маневрувати, а не просто їздили по дорозі. Третини практичних занять просто не було, буцім-то не хватило часу, хоча гроші взяли наперед. Вчили їздити по місту, а іспит – маневрування. Половина групи не може заїхати заднім ходом між фішками.

Додати коментар