Автошкола ТСОУ у Голосіївському районі (на Теремках) – Заболотного 48А

B
Категорія B (2,5 місяці) 16000грн + 80л.

ПРО ШКОЛУ

Автошкола в Голосіївському районі: про наші переваги

У мережу київських автошкіл ТСОУ входять 7 відділень, розташованих в різних частинах української столиці. Одне з них працює в Голосіївському районі, на Теремках.

Якщо ви живете поблизу – ласкаво просимо!

Коротка історія автошколи ТСОУ в Голосіївському районі (на Теремках)

У мережу автошкіл ТСОУ входять 7 відділень. Всі вони працюють по кілька десятків років, і з’явилися ще за часів СРСР. Серед інших київських автошкіл мережу ТСОУ – стабільно входить в трійку найвідоміших і популярних.

За роки роботи ми випустили кілька десятків тисяч водіїв, і можемо пишатися, що кожен наш студент добре засвоїв і ПДР, і навички водіння в міських умовах.

Переваги навчання в автошколі ТСОУ на Теремках

Чим ми такі хороші:

 • прямо під вікнами автошколи в Теремках – є свій автодром: він використовується на початкових етапах навчання, для відпрацювання найпростіших елементів водіння (зрушення, різних способів парковок, відчуття габаритів ТЗ, вміння підтримувати швидкість і перемикати передачі, руху заднім ходом);
 • оплачувати навчання можна частинами;
 • наша навчальна програма заснована на підготовці водіїв саме для їзди в складних міських умовах – з пробками, вузькими вулицями, великою кількістю автомобілів в потоці;
 • відпрацьовуючи практику – ви можете вибирати маршрути, за якими плануєте їздити самостійно (найчастіший варіант – від роботи до будинку);
 • при відпрацюванні практики інструктор вибудовує навчання індивідуально, оцінюючи рівень знань студента;
 • є групи з 2 графіками навчання: вечірні (2 рази на тиждень) і вихідного дня – завдяки цьому кожен студент може вибрати варіант з зручним розкладом.
Записатись

В результаті за порівняно невеликий термін, поки триває навчання – кожен студент засвоює велику кількість важливої ​​інформації, яка потрібна кожному водієві. Він встигає не тільки завчити ПДР, а й навчитися швидко «читати» дорожні знаки, орієнтуватися в потоці будь-якої щільності, тримати дистанцію і правильно реагувати на складні ситуації (які обов’язково будуть виникати у кожного, хто їздить по жвавих київських вулицях).

Як проходить навчання у нас?

Ми готуємо водіїв для їзди на легкових автомобілях (категорія  В).

Для теоретичного навчання автошкола в Голосіївському районі має технічно оснащені класи з комп’ютерами та наочними посібниками. На комп’ютерах студенти тренують їзду на віртуальних тренажерах і проходять тести на знання правил дорожнього руху – щоб зрозуміти, наскільки добре вони готові, і які правила ще треба повторити і «підтягти».

Для відпрацювання практики – у нас є автопарк різних моделей: мотоцикли – Сузукі і Кавасакі, автомобілі – Ланос, Пежо і Лада Калина. Всі інструктори мають потрібні атестати ДАІ, мають право викладати водіння і є досвідченими водіями з багаторічним стажем.

Починати практику можна на автодромі – там можна відпрацювати найпростіші дії в спокійних умовах, не побоюючись зіткнень з іншими автомобілями. Коли ви освоїте основи водіння – починається їзда в реальних умовах: ви будете виїжджати в місто з інструктором.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

 • Яна
  Яна

  Училась весной с подружкой..
  Было классно! Ездим без проблем. Собираемся ехать в Одессу))

 • Юля
  Юля

  Добрый день, училась в автошколе ГАРТ, здала со второго раза. Школа ок! Рекомендую

 • Олексій
  Олексій

  Навчаюсь в Гарті. Поки що все подобаеться, особливо водіння, хоча дуже тяжко, на дорогах стільки дебілів.

Додати коментар