Автошкола в Шевченківському районі (на Нивках) – Щербакiвського 45А

B
Категорія B (2,5 місяці) 15000грн + 80л.

ПРО ШКОЛУ

Автошкола на Нивках (Шевченківський район)

Щоб впевнено і спокійно почувати себе за кермом – важливо правильно вибрати автошколу, в якій водіння викладають максимально добре.

На Нивках такі курси проводяться в відділенні школи «МСТК» (входить в мережу автошкіл ТСОУ, що працюють в різних районах Києва).

Історія нашої автошколи на Нивках

Нашій автошколі «МСТК» ТСО України на Нивках – майже півстоліття: вона була заснована в 1973 році.
За весь час її існування підготовку в ній пройшли більше 20 000 водіїв – і ми пишаємося цим значущим показником. Серед них є й відомі особистості, наприклад – музиканти з гурту «Гайдамаки», журналісти телеканалів «СТБ» і «1 + 1», бронзовий призер ОІ з легкої атлетики В. Говорова.

Як ми готуємо водіїв?

В автошколі на Нивках в Шевченківському районі ми проводимо підготовку тільки по наймасовішою категорії – В. Курс теорії + практики триває 2.5 місяців. В автопарку є автомобілі з МКПП.

Люди, які вже освоїли водіння – часто кажуть, що в автошколах дають недостатньо знань для самостійного керування автомобілем. Однак це точно не про нас: за кілька десятиліть викладання ми напрацювали досвід і базу, які дозволяють готувати водіїв за короткий термін.

Записатись

Програма навчання в нашій автошколі відповідає чинним в Україні держстандартам, а сам заклад – має ліцензію МОН України. У всіх викладачів теорії і практики – є атестати ДАІ (ДАІ).

Чому варто йти саме в нашу автошколу на Нивках?

Тепер про наші переваги:

 • в освітню програму включені уроки не тільки з водіння і ПДД, але і по по наданню першої допомоги й правильній поведінці в разі ДТП;
 • навчальний клас оснащений комп’ютерами з сучасними навчальними програмами, в яких є і «віртуальна» практика, і тести, за якими можна перевірити свої знання ПДР;
 • кожен наш викладач – відмінний фахівець з величезним досвідом, який точно знає, як водій повинен правильно діяти в різних ситуаціях;
 • при навчанні ми не просто повторюємо «сухі» формулювання правил – викладачі призводять реальні приклади різних ситуацій, і пояснюють, як потрібно їх вирішувати, і що робити, щоб їх уникнути (якщо наводиться поганий приклад);
 • при практиці маршрут може складатися індивідуально – залежно від рівня підготовки водія, від його моральної готовності до їзди в щільному потоці, і від його потреб (наприклад, якщо в майбутньому студент буде часто їздити по якійсь вулиці – він може проїхатися по ній разом з інструктором);
 • за бажанням можна взяти потрібну кількість годин додаткової практики;
 • в ході занять з теорії та практиці обов’язково пояснюються прийоми контраварійної їзди, руху в щільному потоці, руху по багатосмуговим дорогах і складним розв’язок (що дуже важливо в такому великому місті, як Київ, з жвавим трафіком);
 • на практичних заняттях викладач визначає рівень підготовки і прогрес кожного студента, і обов’язково підкаже, що саме йому потрібно «підтягнути», і як це правильніше і швидше за все зробити;
 • автошкола зручно розташована – від станції метро «Нивки» до неї йти 18-20 хвилин, або від станції «Сирець» близько півгодини.

В результаті вже після закінчення автошколи ви отримуєте серйозну базу знань і практичного досвіду водіння київськими вулицями. Це дозволить відразу сісти за кермо самостійно, і впевнено почувати себе в дорозі.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

 • Євген
  Євген

  Щиро вдячний викладачам автошколи на вул. Щербаківського, 45а!!! Отримати відійське посвідчення з першого разу – найкращий показник!!!! Дуже вдячна інструктору Марусичу Євгенію Юрійовичу – інструктор просто клас!!!

 • Алина
  Алина

  Хочу выразить благодарность всему личному составу автошколы “МСТК”! Высокий уровень подготовки водителей! Замечательные преподаватели и инструктора! Отдельно хочу поблагодарить инструктора Борисенко Бориса Борисовича за ответственный подход к своей работе, за оптимизм и тактичность! Научить сможет любого не только для экзамена, но и для действий на дороге в различных условиях и ситуациях! Так же хочу поблагодарить директора автошколы за колоссальную поддержку во время учебного процесса, на экзаменах и за полезные советы! Хотелось бы выделить Сиротюка Евгения Стефановича (преподавателя ПДД) за его ответственный подход и запоминающиеся примеры из жизни!

 • Ірина
  Ірина

  Навчалась в автошколі МСТК (на Нивках), дуже задоволена. Найкращий інструктор Васьковець Володимир, все зрозуміло пояснює. З великим задоволенням ходила на заняття. Дякую

 • Євген
  Євген

  Щиро вдячний викладачам автошколи на вул. Щербаківського, 45а!!! Отримати відійське посвідчення з першого разу – найкращий показник!!!! Дуже вдячна інструктору Марусичу Євгенію Юрійовичу – інструктор просто клас!!!

 • Ірина
  Ірина

  Навчалась в автошколі МСТК (на Нивках), дуже задоволена. Найкращий інструктор Васьковець Володимир, все зрозуміло пояснює. З великим задоволенням ходила на заняття. Дякую.

 • Вадим
  Вадим

  Навчався в автошколі МСТК на вулиці Щербаківського 45а. Вже за новими правилами ,спочатку теорія а потім водіння. Теорію проходив онлайн, викладачу Бордюку Олександру Миколайовичу респект, так як він доносить матеріал на удальонці просто бомба.без всяких внутрішніх іспетів група 95% склала теоретичний іспит с першого разу. Водіння! Автомобілі у гарному стані інструктори з великим стажем все досконало розкажуть. покажуть головне спокійно без всяких нервів. Займатися було одне задоволення!

Додати коментар