Автошкола в Святошинському районі (на Борщагівці) – Симиренка 1

B
Категорія B (2,5 місяці) 11000грн + 80л.

ПРО ШКОЛУ

Автошкола в Святошинському районі Києва: огляд наших переваг

У Києві працює кілька десятків ліцензованих автошкіл, в різних районах міста. Є як окремі компанії, так і великі мережі – на зразок нашої (ТСОУ).

Один з 8 наших філій розташований в Святошинському районі, на Борщагівці. Всі відділення мають досить велику історію, і працюють по кілька десятків років.

Історія нашої автошколи на Борщагівці (Святошино)

Автошкола в Святошино з’явилася на основі спортивно-технічного клубу імені С. П. Корольова (конструктора, творця ракетно-космічної техніки, який керував запуском першого космічного супутника і польоту Юрія Гагаріна). Для студентів школа відкрила двері в 1980 році.

За минулі десятиліття заклад навчило і випустило понад 30 тисяч водіїв. Зараз ми ведемо підготовку по категорії В. Навчання триває 2.5 місяці – з них 100 годин відводиться на теорію, і 40 на практичне водіння. Якщо практики не вистачає – її можна взяти додатково, на потрібну кількість годин.

Це потрібно не завжди – деякі швидко освоюють водіння. Але є і ті, хто зазнає труднощів: наприклад – з їздою на МКПП, або з паркуванням, або з проїздом різних ділянок дороги (крутий підйом, складний перехрестя). У таких випадках можна відпрацювати окремі елементи, або просто «накатати» побільше годин по місту – для впевненості.

Як проходить навчання в нашій автошколі в Святошино?

У нашому розпорядженні – автомобілі різних марок з АКПП і МКПП. Це важливий нюанс, оскільки зараз багато початківці (та й досвідчені водії з великим стажем) вважають за краще брати машину на «автоматі», оскільки так і простіше, і комфортніше їздити по Києву з його жвавим трафіком і великою кількістю перехресть і світлофорів.

Записатись

Класи для лекцій оснащені комп’ютерами. На них студенти будуть проходити тести і відпрацьовувати різні ситуації на віртуальних тренажерах. Такий спосіб викладання – краще і ефективніше, ніж просте заучування: він дозволяє більш наочно розуміти і засвоювати знання.

Чому варто звернутися саме до нас?

Які переваги є у нашої автошколи:

  • складати іспит в МРЕВ можна на тому ж автомобілі, на якому ви проходите практику водіння (це дуже важлива перевага для початківців, оскільки вони ще не можуть швидко адаптуватися до нової машини);
  • є групи з різним графіком: ранкові, вечірні, і вихідного дня – можна вибирати варіант в залежності від свого розкладу;
  • оплату за навчання можна вносити частинами;
  • в автопарку є машини з АКПП і МКПП, різних марок – ви можете вибрати, яка модель більше подобається;
  • недалеко знаходяться 2 станції метро: «Святошин» і «Житомирська» (15-20 хвилин на маршрутці);
  • в програму навчання входять не тільки розбір правил дорожнього руху і практика, але і правила надання першої допомоги, поведінки при ДТП, основи контраварійного водіння;
  • програма навчання вчить водіїв не просто їхати на машині (оскільки проїхати по прямій ділянці або по порожній дорозі легко), а водити в жвавому місті – зі складними розв’язками, багатосмуговим рухом, великою кількістю знаків, великою кількістю інших учасників руху;
  • під кожного студента індивідуально вибирається практична частина навчання, в залежності від його рівня знань і здійснюються помилок.

Кожен з наших інструкторів – досвідчений фахівець з багатим досвідом водіння. Завдяки нашій програмі, напрацьованої за десятиліття викладання – ці знання зможе отримати кожен студент.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

  • Ще немає коментарів, але ви можете стати першим

Додати коментар