Автошкола в Дарницькому районі (на старій Дарниці) – Бориспiльська 26Б

A, A1, B, C, CE, C1, D
Категорія B (3,5 місяці) 18500грн + 80л.
Категорія BС (3,5 місяці) 28000грн + 80л. + 100л.
Перепідготовка на категорію C + C1 (2 місяця) 16800грн + 120л.
Перепідготовка на категорію C або C1 (2 місяця) 12000грн + 100л.
Категорія CE (1,5 місяця) 14500грн + 100л.
Категорія D (3 місяця) 8100грн + 100л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: А1 7500грн + 10л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: А 7500грн + 20л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: B 7500грн + 40л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: С, С1 10000грн + 50-60л.
Перепідготовка для водіїв для роботи на а/м з ГБО (1 місяць) 500грн
Курси підготовки інструкторів (2 місяця) 2000грн
Курси підвищення кваліфікації інструкторів (1,5 місяця) 2000грн

ПРО ШКОЛУ

Автошкола на Дарниці ТСОУ: коротко про нас

При виборі автошколи майбутній водій завжди шукає варіант ближче до свого дому або роботі – оскільки відвідувати заняття доведеться часто і протягом 1-3 місяців (в залежності від курсу).
У Дарницькому районі найкращим вибором є автошкола ТСОУ.

Історія автошколи ТСОУ на Дарниці

ТСОУ – це ціла мережа автошкіл, в яких ви можете освоїти управління транспорту різних категорій: від мопеда до автобуса.

Наша автошкола на Дарниці є однією з найстаріших в Києві. Свої двері цього навчального закладу відкрило 19 серпня 1968 року – тобто нам вже більше півстоліття. Спочатку тут розташовувався невеликий автомотоклуб, який «виріс» в центр підготовки робітничих спеціальностей, в тому числі – підготовки водіїв перед службою в армії.
Зараз автошкола ТСОУ в Дарницькому районі – одна з найвідоміших і популярних: багато киян, які живуть на Дарниці, вважають за краще йти саме до нас.

Які категорії можна відкрити?

У Дарницькому філії ТСОУ можна отримати водійські права таких категорій:

 • A, A1
 • В;
 • C і перепідготовка на С1, СЕ;
 • D.

Також ми викладаємо:

 1. правильну експлуатацію ГБО (актуально, оскільки заради економії на паливі майже всі автовласники ставлять на них газобалонне обладнання);
 2. курси підготовки інструкторів (якщо ви хочете викладати водіння);
 3. курси підвищення кваліфікації інструкторів (якщо ви хочете поліпшити свій навик).
Записатись

У нас можна пройти і додаткову практику – якщо стандартного кількості годин не вистачає, і ви хочете потренуватися побільше. Це дуже корисно для водіїв, які не можуть освоїти водіння швидко (особливо актуально при їзді на МКПП), або які бояться водити через невеликого досвіду.

Чому варто вчитися саме в нашій автошколі?

Перерахуємо наші переваги:

 • сучасно облаштовані класи для теоретичного навчання – лекції проводяться як усно, так і з демонстрацією різних дорожніх ситуацій на комп’ютерах;
 • сучасна система навчання, за якою студенти отримують знання, актуальні саме для їзди у великому місті з дуже
 • жвавим потоком, пробками і агресивними учасниками дорожнього руху;
 • даються знання не тільки по керування ТЗ, але і супутні – про правильне обслуговуванні автомобіля, наданні першої допомоги, правильну поведінку при ДТП або поломки;
 • продумані маршрути – кожен інструктор відмінно знає, де варто практикуватися учню з різним рівнем підготовки (якщо хочете, ви можете попросити інструктора їздити по певним вулицях – наприклад, від вашого будинку до вашої роботи);
 • досвідчений викладацький склад – кожен інструктор викладає багато років, і відмінно знає, як зрозуміліше донести матеріал;
 • зручне розташування: від станції метро Червоний Хутір можна дістатися або пішки через парк, або на маршрутці за 10-15 хвилин (ходить кожні 12-14 хвилин, так що чекати довго на зупинці не знадобиться);
 • великий автопарк.

Що в підсумку: після завершення навчання ви не тільки отримуєте водійські права з відкритою потрібної категорією. За короткий термін ви ще й напрацьовуєте найголовніше: реальну практику їзди по Києву в різний час доби і по різних вулицях: від центральних і до невеликих і слабо завантажених.

Таким чином ви зможете відразу сісти за кермо і їздити самостійно, впевнено почувати себе в потоці, і правильно і швидко реагувати на різні дорожні ситуації. Це дозволить уникнути ДТП, включаючи невеликі зіткнення, а значить – заощадить і час, і нерви, і гроші.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

 • Сергей
  Сергей

  Летом 2017 года обучался управлению грузовиков ЗИЛ-431410, ГАЗ-33081 на категории С, С1, и автобуса ЛАЗ 699Р на категорию D под руководством опытных мастеров производственного обучения Шпиро Игоря Борисовича и Дытяка Виктора Ивановича соответственно.
  Я уже не молод, разменял четвертый десяток, ситуация в стране сложилась таким образом, что заставила повесил костюм в шкаф и начать обучаться рабочей профессии, которая «кормит» лучше.
  Все недостатки автомобилей, которые, к сожалению, имели место быть на ЗИЛ-431410, ГАЗ-33081 (повидали немало курсантов) меня не испугали. Привыкнув к трудностям управления названых автомобилей под руководством Шпиро И. Б. это меня не раз выручало в моей профессиональной жизни водителя. Думаю, нет смысла говорить – автопарк украинских предприятий имеет не самые лучшие в техническом состоянии автомобили (пробег более 600 тыс. км, а потому где-то травит воздух в системе и растормаживание происходит долго; на ходу «выпадают» передачи; тормоз, дай Бог, со второго качка срабатывает, а бывало и с третьего – и на таких машинах приходилось ездить, нет не за городом, в городе).
  Что касается обучения езды на автобусе ЛАЗ 699Р, то поначалу меня пугали размеры и неповоротливость на улицах города Киева этого «монстра». Когда проходило первое занятие, казалось, что никогда не сяду за руль такого длинномера, как этот автобус. Как я ошибался и сколько раз вспоминал с благодарностью мастера Дытяка В. И. работая водителем. Это под его наставничеством научился: хорошо чувствовать габариты, легко определять сколько необходимо места для разворота, свободно удерживать и трогаться на подъеме, сдерживать на спуске, быстро определять где можно стать на стоянку, по какой улице проехать, как двигаться в пробке.
  Оговорюсь, с Виктором Ивановичем мы ездили не в «тепличных» условиях учебной площадки, а исключительно по городу Киеву.
  После обучения в Дарницкой автошколе легко сдал все экзамены в МРЕО и открыл категории С, С1 и D практически за один заход. Через неделю после получения прав нашел работу в компании тесно связанной с иностранными партнерами.
  Несмотря на то, что обучение в автошколе производилось на автомобилях, произведенных еще в СССР, перездил до весны 2018 года исключительно на грузовиках иностранного производства, из которых: Mersedes-Benz Atego, Renault Midlum, Isuzu NQR 71R. Категория В мне тоже не помешала – водил Mersedes-Benz Sprinter, Fiat Ducato. И это все благодаря тем навыкам, которые усвоил и закрепил в Дарницкой автошколе.
  Поэтому благодарю Дарницкую автошколу за ваш труд, желаю успехов в обучении бедующих водителей, в сохранении и приумножении учебной базы.

 • Сергей
  Сергей

  Автошкола нормальная.преподы нормально все объясняют .мой колега учился в часной школе так за деньги даже на уроки не ходил . Права так выдали . Правда и правил до сих пор не знает

 • Юлия
  Юлия

  Отличная автошкола. Пошла туда учиться по рекомендации знакомых, а теперь и сама всем советую. Записывайтесь в группу к Сиротенко Сергею Васильевичу — преподаватель по теории от Бога, настоящий профессионал с большим опытом. Каждый урок проходил на одном дыхании, ни одного вопроса не осталось без ответа. Всем рекомендую

Додати коментар