Автошкола Дніпровського району (на Дарницькій площі) – Сосюри 7

A1, A, B, BE, C, CE, C1, D
Категорія A1 (1,5 місяця) 10000грн + 10л.
Категорія A (1,5 місяця) 10000грн. + 20л.
Категорія B (2,5 місяці) 18500грн + 80л.
Категорія BE (1,5 місяця) 10000грн + 35л.
Категорія BС (3 місяця) 30500грн + 240л.
Перепідготовка на категорію С або C1 (2 місяця) 16000грн + 120л.
Категорія С (3 місяці) 23000грн + 240л.
Категорія СЕ (1,5 місяця) 14500грн + 80л.
Категорія D (3 місяця) 11000грн + 80л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: B 7500грн + 40л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: С 10000грн + 60л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: С1 10000грн + 50л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: А1 7500грн + 10л.
20 годинна перепідготовка на нижчу категорію: А 7500грн + 20л.

ПРО ШКОЛУ

Історія автошколи ТСОУ в Дніпровському районі

Один із приводів нашої гордості – «вік»: автошкола на нашому місці працює вже більше 80 (!) Років. Для Києва – це рекордний показник: більшість автошкіл відкрилися вже в «дев’яності» – «нульові», а деякі – ще пізніше.

Такий великий стаж це велика перевага, оскільки ми встигли зібрати і велику матеріальну базу (обладнані класи, автопарк, тренувальний майданчик і автодром), і дружний штат досвідчених викладачів з багаторічним стажем водіння.

Як проходить навчання в нашій автошколі в Дніпровському районі?

Першу частину навчання – теорію – ви будете проходити в облаштованому класі. Він оснащений проекторами, комп’ютерами і великими моделями автомобільних вузлів (для наочного вивчення пристрою ТС).

За допомогою такого обладнання ви:

 • будете вчитися вирішувати різні ситуації на дорозі на віртуальних тренажерах;
 • зможете простіше і краще зрозуміти, як і чому треба діяти в різних випадках (оскільки краще побачити, ніж слухати словесний опис).

Після вивчення теоретичних основ додаються практичні заняття.

Водії-новачки, які взагалі нічого не знають про водіння, або зазнають труднощів з практикою – можуть починати навчання на закритому майданчику. Там ви зможете спокійно вчитися найпростішим елементам водіння, не побоюючись, що комусь завадять ваші тренування. Саме так і відпрацьовується зрушення з місця, вміння входити в повороти, паркуватися, здавати назад, перемикати передачі, правильно дивитися в дзеркала заднього виду і відчувати габарити ТЗ.

Записатись

Після того, як ви будете впевнено почувати себе за кермом – можна буде виїжджати в місто. Закріплений за вами інструктор підбере маршрут індивідуально, залежно від вашого рівня і від скоєних помилок. Так ви зможете отримати реальний досвід, рухаючись по місту, з іншими учасниками дорожнього руху.

Ми готуємо водіїв до управління будь-якими транспортними засобами:

 • A і A1;
 • B, BE;
 • C, C1, CE;
 • D.

Для кожного виду транспорту у нас є свій автопарк з сучасними моделями. Легкові авто – іномарки середнього класу, з МКПП або АКПП (на вибір учня).

Переваги нашої автошколи

Серед наших переваг:

 • є своя площадка для тренувань, незамінна для початківців і для тих, у кого є складнощі з якимись окремими елементами водіння;
 • серед інструкторів є жінка – це дуже корисно для дівчат: їм простіше буде вчитися з леді-інструктором;
 • за бажанням можна взяти додаткові години практики – як для їзди по місту, так і для відпрацювання якихось окремих елементів водіння;
 • до кожного студента вибирається індивідуальний підхід на практиці, і викладач допомагатиме освоювати саме ті сторони, які вам даються найгірше;
 • автопарк з іномарками середнього класу, включаючи машини на АКПП (які є не в кожної автошколі);
 • крім теорії по ПДР і практичних навичок ми навчаємо суміжних предметів: надання першої допомоги, основним обслуговування автомобіля;
 • теоретична частина розроблена з урахуванням водіння в перевантаженому міському трафіку, з великою кількістю інших учасників руху, які рухаються щільно і не завжди передбачувано (тобто саме в умовах, в яких і доведеться їздити по Києву або будь-якого великого міста).

Кожен наш випускник одразу після отримання водійських прав уже може впевнено сідати за кермо і їхати, не відчуваючи страху і невпевненості.

Почніть навчання

Працюємо в усіх районах Києва, готуємо водіїв більше 40 років!

Після відправки форми ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Відгуки

 • Настя
  Настя

  Закончила курсы по получении категории В в автошколе на Сосюры 7. Долго не решалась идти учиться, так как было страшно, ведь пару раз пробовала садиться за руль с молодым человеком, но ничем, кроме криков и психов, увы это не заканчивалось.
  Теорию читает Алёна Юрьевна. Молодая, классная преподаватель, занятия проходили интересно, весело, мы всё записывали и это, как мне кажется, помогало откладываться материалу в голове (естественно для тех, кто хотел учить и запоминать).
  Инструктором по вождению тоже довольна, мне назначили Николая Ивановича. Огромное ему спасибо за то, что с первых же занятий у меня начал пропадать страх дороги и боязнь сделать что-то не так. Он очень спокойный и уровновешеный, никогда не поднимал голоса, объяснял всё спокойно и без нервов, для меня это было ОЧЕНЬ важно (думаю девочки меня поймут, особенно те, кто первые разы пробовали учиться с парнями/мужьями).
  В итоге у меня получилось с первого раза сдать всё самой и получить права, оказалось, что это вполне реально. Очень и очень благодарна за это преподавателям и автошколе вцелом.

 • Анна
  Анна

  Коли обирала автошколу для навчання водінню, навіть не вагалася, обрала школу “Дніпровський СТК ТСО України”, що на вул.Сосюри, 7.
  На теоретичних заняттях час пролітав непомітно, заняття проходили дуже цікаво. Велике ДЯКУЮ викладачу Альоні Юріївні, яка зацікавила мене доступним викладанням теорії з першого заняття та наводила цікаві приклади різних водійських ситуацій з життя і кумедних, і, нажаль, сумних. Я сумлінно вивчала Правила дорожнього руху, проходила різні тести ПДР в інтернеті.
  На практичних заняттях з інструктором Олегом Олександровичем, те що здавалося на першому занятті таким складним і нездійсненним, після кількох занять стало простим і зрозумілим для мене. Я з нетерпінням вже чекала наступного заняття. Олег Олександрович дуже спокійно та терпляче навчав, хоч я інколи мучила різними запитаннями, бо мені хотілося зрозуміти чому в даній ситуації потрібно саме так вести машину, а не так як мені здавалося було б краще. Велика ВДЯЧНІСТЬ інструктору Олегу Олександровичу за навчання!!!
  Практичних занять з водіння було 20 занять по 1,5 години, як і заявлено на сайті.
  Внутрішні екзамени здала з першого разу і зовнішні в СЦ МВС також.
  Рекомендую автошколу “Дніпровський СТК ТСО України”!!!

 • Наталья
  Наталья

  Здравствуйте! Хотелось бы сказать БОЛЬШОЕ СПАСИБО АВТОШКОЛЕ ДОСААФ ДНЕПРОВСКОГО РАЙОНА – СОСЮРЫ 7
  Директору Дмитрию Юрьевичу,За прекрасный состав преподавателей и инструкторов.
  Отдельное спасибо замечательному преподавателю Алене Юрьевне !Ваши уроки проходят легко ,доступно ,интересно и на позитивных эмоциях) Признательность моему инструктору по вождению Николаю Ивановичу , за терпение и полученные знаний.Всем своим знакомым буду рекомендовать именно эту школу! Надеюсь быть хорошим водителем и не подводить своих учителей.Ещё раз огромное спасибо!Буду скучать!!!)))

 • Аліна
  Аліна

  Кілька років мріяла отримати водійське посвідчення. Дуже довго перебирала школи, читала відгуки, дивилася на розташування, але довго не могла обрати одну. Врешті, довірившись інтуїції обрала ДОСААФ в Дніпровському районі і не пошкодувала.
  У школи дуже зручне розташування (Дарницька площа), та просто неймовірний персонал: Альона Юріївна начитувала лекції з теорії та мій інструктор Сергій Михайлович. Взагалі, весь персонал школи є майстрами своєї справи. Завдяки лекціям по теорії від Альони Юріївни мені з легкістю вдалося зрозуміти і запам’ятати ті страшні правила, котрі я намагалася вивчити самостійно роками, а інструктор мені випав рівня Бог (я не знаю хто розподіляв кому який інструктор дістанеться, але у моєму випадку було 100% потрапляння і отримати некурящого інструктора (про що я забула вказати при заповненні анкети) – з розряду фантастики).
  До початку навчання у мене був невеличкий досвід водіння але тоді мені сказали, що я ніколи не зможу навчитися керувати машиною, а в місто мене випускати не можна взагалі. Сергію Михайловичу за 19 занять вдалося неймовірне: я склала іспит з першого разу, з мандражем, як і перед будь-яким іспитом, але самостійно! при тому, що за весь час навчання як би погано у мене не виходило, я ніколи не чула з його боку ні одного поганого слова ні підвищеного голосу (навіть коли я ледь не спалила стартер і дуже довго не могла запаркуватися).
  Також треба сказати, що заняття проходили у зручний час: теорію начитували у вечірній час, вже після роботи/універу, а практичні заняття взагалі підлаштовували під мій влісний розклад і час, коли мені зручно.
  Після навчання в цій школі я не просто можу, а ще й вмію водити та доволі впевнено почуваюся за кермом. Якщо ви, як і я свого часу, вагаєтеся, котру школу обрати – можу запевнити обирайте цю і не пошкодуєте.

 • Aleksey
  Aleksey

  Учился в этой автошколе на Б категорию, еще в 98 году, обучение оставило много положительных впечатлений. В этом (2021) решил открыть А категорию, выбор пал именно на эту же школу, потому как экзамены принимаются на той же площадке на которой учишься + живу рядом + цена ниже чем в других школах. До этого я ни разу не сидел ни на мопеде, ни на мотоцикле, инструктором у меня был Георгий Петрович, объясняет все хорошо и доходчиво, главное не стесняться спрашивать! 🙂 Экзамен я сдал с первого раза, еще и похвалили. Всем остался доволен, если решусь открывать другую категорию, обязательно обращусь именно в эту же автошколу!

 • Олійник Катя
  Олійник Катя

  Проминув час мого навчання в автошколі. Враження тільки позитивні. Я отримала глибокі теоретичні знання ПДР та впевнені навички водіння, а ще впевненість у своїх силах на екзаменах: і теорію і практичний іспит здала з першого разу. Величезна подяка директору Шведову Дмитрію Юрійовичу за піклування за своїх учнів, сприяння у всіх питаннях, підтримку на іспитах. Щира подяка викладачу теоретичної частини ПДР – Антоніні Миколаївні, яка чітко, логічно, доступно пояснює, розбираючи кожну дорожню ситуацію, акцентуючи увагу на цифрах. Окрема подяка інструктору з водіння- Олегу Олександровичу. Я до водіння ніколи не сідала за кермо. Машина була з механічною коробкою передач. Спочатку не все виходило, я хвилювалася, боялася, але Олег Олександрович терпляче пояснював кожен маневр, вчив читати дорожню обстановку, прораховувати свої дії наперед. Вказував на помилки і пояснював, як їх виправити. А найголовніше- запевняв, що в мене все вийде. І справді, я почала розуміти, що і як потрібно робити за кермом, я стала впевненіше їздити. Олег Олександрович- професіонал своєї справи, має великий досвід і вміє передати знання учням. Хто хоче навчитися водінню з нуля- це до нього. Хочеться побажати автошколі, викладачам і інсрукторам процвітання і багато вдячних учнів. Рекомендую цю школу усім, хто планує отримати посвідчення водія.

 • Катюша
  Катюша

  Висловлюю свою щиру вдячність за кваліфікованих вчителів та цінне навчання. Я отримала глибокі теоретичні знання ПДР та впевнені навички водіння. Величезна подяка директору Шведову Дмитрію Юрійовичу за піклування за своїх учнів, сприяння у всіх питаннях та підтримку на іспитах. Щира подяка викладачу теоретичної частини ПДР -Антоніні Миколаївні, яка чітко та доступно пояснює, розбираючи кожну дорожню ситуацію. Окрема подяка інструктору з водіння Олегу Олександровичу -це професіонал своєї справи, має великий досвід і вміє передати знання учням. Я до навчання ніколи не сідала за кермо. Спочатку не все виходило, я хвилювалася, боялася, але Олег Олександрович терпляче пояснював кожен маневр, вчив читати дорожню обстановку, прораховувати свої дії наперед. Вказував на помилки і пояснював, як їх виправити, а найголовніше- запевняв, що в мене все вийде. І справді, я почала розуміти, що і як потрібно робити, стала впевненіше їздити. Олег Олександрович чудовий фахівець і талановитий педагог. Вміє цікаво і зрозуміло поямнити складні питання, крім того, ще й з гумором. Мені дуже пощастило потрапити до такого хорошого інсруктора, адже кожне заняття приносило тільки задоволення. Хочеться побажати автошколі, викладачам та інструкторам процвітання і багато вдячних учнів. Рекомендую цю школу усім хто планує отримати посвідчення водія.

 • Вацлав
  Вацлав

  Хочу оставить оставить свой отзыв .
  Когда выбирал автошколу для получения категории С, ,то руководствовался близким территориальным расположением для удобства .
  И откровенно говоря остался доволен своим случайным выбором …
  На первом же ознакомительном уроке и вводной части проникся симпатией к харизме директора школы Дмитрию и преподавателю Алёне…
  Обучение пролетело быстро и легко ,хотя это и были два интересных и продуктивных месяца занятий ..
  Огромное спасибо инструктору по вождению Юрию Николаевичу ,за его терпение и четкое разъяснение всех тонкостей управления грузовыми автомобилями .
  По окончанию курсов ,автошколой была организована коллективная сдача экзаменом ,чем лично занимался директор оформляя документы ..
  Ну и личная ещё благодарность Юрию Николаевичу;в выходной день в 17-00 индивидуально предоставил автомобиль для сдачи вождения ..
  Школой и отношением остался доволен и продолжу обучение для открытия следующих категорий …

 • Роман
  Роман

  Всім привіт,
  пройшов курс С в школі на Сосюри 7, із нетерпінням чекаю на початок програми СЕ. Велика подяка колективу школи за дуже важливі речі : професіоналізм в роботі, якість навчального процесу та позитивний настрій.

 • Елла
  Елла

  Проходила теоретичну частину у Альони Юрьевни. Ті хто приходять навчатись отримують знання у повному обсязі ( при умові конспектування усіх лекцій і відсутність пропусків) . В школу прийшла по рекомендаціям подруг і не прогадала. Тільки слова вдячності !

Додати коментар