Blog

Механічна або автоматична коробка передач?

Механічна або автоматична коробка передач?

Але кожен водій сам вибирає собі коробку передач, і їх вибір завжди залишається загадкою. Однак досвідченим водіям все ж більше подобається механічна коробка передач. І все ж, яка коробка передач краще, механічна або автоматична? Розглянемо переваги і недоліки.

Отже, що нам може запропонувати автоматична коробка передач?

Існує така думка, що автоматична коробка передач більше підходить для жінок, і частка правди в цьому є, однак не варто забувати, що це ще й складний механізм.

Вона має вбудовану систему контролю, режим емуляції перемикання і анти-буксирування, а так само і багато інших чимало важливих функцій. Якщо ви збираєтеся їздити по місту, де буквально кожну хвилину потрібно перемикання передач, то автоматична коробка, те, що вам потрібно.

Однак, маючи стільки переваг, однозначно є і недоліки. З такою коробкою передач важко доводиться в зимових умовах, а так само для автомобіля з автоматом потрібно дороге обслуговування. На ремонт АКПП піде так само чимало коштів, плюс до всього масло потрібно буде міняти набагато частіше.

< strong > у чому ж головні плюси механічної коробки передач? Автомобілі з такою коробкою набирають розгін набагато більше ніж з автоматом. Автомобілі з механічною коробкою передач витрачають на цілих 7-15% палива менше.

Яка коробка передач краще?

Так само важливою перевагою механічної коробки є її надійність, великий термін використання і невелику вартість покупки і ремонту. А ручний спосіб перемикання швидкостей – це, безумовно, величезний мінус.

Ручний спосіб вимагає від водія протягом всієї їзди безперервного напруги, особливо в місті, де перемикання передачі відбувається дуже часто, внаслідок чого втрачається швидкість автомобіля.

Звичайно ж, при виборі автомобіля, кожен дивиться, по-перше на переваги і недоліки. І кожен водій буде спиратися на свої власні переваги і досвід. Однак якщо Ви все ж міська людина, то вам однозначно підійде автоматична коробка передач.

А якщо ви хочете заощадити не тільки на ремонті, але і на паливі, то механічна коробка передач, то, що вам потрібно…