Blog

10 порад для водіїв новачків

10 порад для водіїв новачків

Ви купили автомобіль і отримали права. Але навіть в цьому випадку у вас немає головного ─ досвіду водіння. Водіння для початківців стає досить виснажливим процесом. Все ж, з кожним кілометром новачок справляється з цим завданням все впевненіше.

Для того, щоб трохи полегшити життя новачкові, фахівці дають кілька важливих порад, які можуть стати в нагоді для водійської практики.

Порада 1. Не будьте довірливим до чужих порад. Всі поради сторонніх людей потрібно аналізувати, а під час водіння покладатися на свої знання і вміння.

< strong>Рада 2. На перших етапах постарайтеся нечасто перебудовуватися в інші дорожні смуги. Початківці водії не можуть добре розрахувати подібні маневри, тому будь-які перестроювання зі смуги в смугу – це створення додаткового аварійного ризику.

< strong>Рада 3.Перед тим, як кудись їхати, заздалегідь в розумі продумуйте нові маршрути. Уявіть собі картинку з найменшими подробицями, як ви будете їхати.

< strong>Рада 4.< / strong> пристібання-це обов’язкова дія, з якої повинен починатися ваш шлях. Просіть пристібатися також своїх пасажирів, якщо вони цього не зробили.

< strong>Рада 5. Якщо хочете зробити якийсь маневр автомобілем, завжди попереджайте про це інших учасників дорожнього руху з допомогою повторювачів.

< strong>Рада 6. До початку руху треба оглянути свій автомобіль, звертаючи особливу увагу на колеса, пошкодження або подряпини на кузові авто.

< strong>Рада 7. Намагайтеся не займати крайні ряди. В правому ряді вам будуть сигналити і блимати фарами “гонщики”, а в крайньому лівому ряду будуть заважати їхати припарковані машини.

< strong>Рада 8. Будьте впевнені в собі. Якщо ззаду авто будуть сигналити або блимати дальнім світлом інші автомобілісти, щоб ви поступилися їм дорогу, то зробіть це тільки після того, як переконаєтеся, що ваш маневр буде безпечним для вас.

< strong>Рада 9. Не треба нікого “вчити” на дорозі. Це може закінчитися бійкою. Та й марно все це.

< strong>Рада 10. Часто саме наявність досвіду, а не його відсутність, призводить до трагічних подій. Зазвичай почуття лже-досвіду приходить до новачкові після того, як він проїжджає 5000-10000 км. Тоді у нього з’являється бажання в деяких ситуаціях порушувати правила і перевищувати швидкість руху. Не треба цього робити. Дотримуйтесь завжди правил дорожнього руху.